Menu
Your Cart

PEDIKÚRA

MANIKÚRA

Manikúra je procedura, při níž dochází ke kultivaci rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním cílem je vyčištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí. Jde o poměrně snadný způsob, jak Vaše nehty udržet krásné a zdravé.

Manikúra je vhodná pro ty, kteří preferují přirozený vzhled a střední délku nehtů. Dále je vhodná pro všechny, kteří chtějí mít své nehty zdravé a upravené.


ZPEVNĚNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ NA RUKOU I NOHOU METODOU GELLAK

Gel lak je dekorativní úpravou přírodních nehtů se snadnou aplikací, jednoduchým odstraňováním a dlouhou trvanlivostí bez narušení nehtové ploténky. Gel lak je unikátní svým materiálem, který je odolný jako gel, ale přitom se nanáší na nehty jako lak. Úprava vydrží zhruba tři až čtyři týdny a během této doby vydrží barva stejně intenzivní jako při aplikaci.

Díky aplikaci gel laku budou vaše přírodní nehty pevné, pružné, zpevněné a přirozeně krásné. Jedná se o úžasné řešení pro úpravu přírodních nehtů, při kterém nebudete muset řešit odřený či oloupaný lak.
 
Gel lak je vhodný pro všechny druhy přírodních nehtů, je hypoalergenní. Ideální je pak pro nehty lámavé a krátké. Díky tomuto ošetření totiž zůstanou nehty dlouhodobě upravené a zpevněné. Využít je mohou také ženy, které nechtějí nebo nemohou mít nehty umělé, ale přesto chtějí mít ruce i nehty perfektně upravené.


PEDIKÚRA


Ošetření všech problémů nohy (např. otlaky, mozoly, kuří oka, zarůstající nehty a další) šetrnou, nekrvavou cestou pomocí značkových přístrojů. Přístroj na suchou pedikúru je vysokoobrátkový mikromotor s nástavci rotačních fréz. Pedikúra prováděná přístroji je maximálně šetrná, nedochází při ní k manipulaci se skalpelem. K odstraňování zrohovatělé kůže dochází přirozeným způsobem - broušením. I ošetření nehtů pomocí přístrojové pedikúry je pečlivější a šetrnější, při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelné.

Suchá pedikúra je velmi vhodná pro rizikové skupiny populace, jako jsou např. diabetici. CENÍK SLUŽEB

MANIKÚRA - 190,-

GELLAK NA RUKOU - 390,-

PEDIKÚRA -  290,-

PEDIKÚRA S GELLAKEM – 390,-